Crnogorski rvači u Sarajevu

Ekipno treći, osvojeno devet medalja

U glavnom gradu BiH proteklog vikenda u organizaciji RK "Bosna" održan je rvački turnir "Kup sarajeva 2010", za kadete i pionire. Na turniru je učestvovala i reprezentacija Crne Gore koja je imala zapažen nastup. Osvojeno je devet medalja (4 srebrne i 5 bronzanih), što je bilo dovoljno za treće mjesto u ekipnom plasmanu. Prva je bila reprezentacija BiH, a na drugom mjestu je bila selekcija koja je reprezentovala Beograd. Do finala su stigli Stefan krulanović (-33), učenik naše škole, Igor Golović (-55), Nikola Zejak (-65) i Dejan Kadović (-70), a do trećeg mjesta Ivan Madžgalj (-39), Ranko Lješnjak (-44), Božo Đuranović (-55), Vladan Baković (-65) i srđan Madžgalj (-65).

Osim takmičara u Sarajevu su boravili i prof.dr Mališa Radović, koji je bio vođa puta, treneri Nikola Blečić i Enes Canić, sudija Miljan Radović (sekretar i računovođa ove škole) i Velimir Babović, predsjednik RSCG. Za najboljeg takmičara turnira proglašen je Branko Živanović iz Beograda, dok je priznanje za najboljeg sudiju pripalo Miljanu Radoviću.