POLUMATURSKO VEČE 2010

U PONEDELJAK 24.05.2010 GODINE U 19.00. SATI U DANILOVGRADU JE ODRŽANO POLUMATURSKO VEČE ZA SVE ĐAKE  OSMIH RAZREDA  OŠ ,, VUKO JOVOVIĆ '' . NA TO PREDIVNO VEČE , ĐACI SA SVOJIM PRATNJAMA A KAO I NASTAVNICI BILI SU U ŠKOLSKOM DVORIŠTU , SPREMALI ĐAKE U REDOVE DA PROĐU DANILOVGRADOM KAKO BI SVI VIDJELI  JOŠ JEDNU GENERACIJU OVE ŠKOLE. ĐACI SU SE SLIKALI SA SVOJIM PRATNJAMA. VEČE JE BILO VEOMA LIJEPO A SVI UTISCI SU BILI ODLIČNI , NASTAVNICI KAŽU DA JE BILO INZVAREDNO A UČENICI SE SLAŽU SA NJIMA  ... POSLIJE DANILOVGRADA ĐACI SU OTIŠLI  U SPORTSKI CENTAR ,,MORAČA,, I TAMO IMALI VELIKO SLAVLJE . MISICA OVE GODINE BILA JE JELENAŠIMŠIĆ , A MISTER MARKO ANTOVIĆ.
I NADAMO SE DA ĆE SLEDEĆE GODINE POLUMATURSKO BITI VEOMA USPJEŠNO KAO I OVE GODINE.