23. 2. 2009. Održana sjednica Savjeta roditelja

Objavljeno 23.02.2009 u kategoriji Savjet roditelja
Dnevni red:

Statistika uspjeha i vladanja učenika

Objavljeno 23.01.2009 u kategoriji Obavještenja
Grafički prikaz statistike uspjeha i vladanja učenika na kraju prvog polugodišta školslke 2008/2009. godine.

Gimnazija dobila Jubilarnu plaketu "Prosvjetnog rada"

Objavljeno 23.01.2009 u kategoriji Obavještenja
Gimnazija dobila Jubilarnu plaketu "Prosvjetnog rada"

Kalendar rada za januar 2009. godine