Novosti

Najnoviji foto album: Škola

Javni konkurs za prikupljanje ponuda

Objavljeno 23.03.2011 u kategoriji Obavještenja
JU OŠ „Jagoš Kontić“- Straševina raspisuje Javne oglase

OPŠTI USPJEH UČENIKA NA KRAJU II KLASIFIKACIONOG PERIODA ŠKOLSKE 200809. GODINE (III VIII razred)

Objavljeno 14.01.2009 u kategoriji Obavještenja
Ovdje možete vidjeti uspjeh učenika

18.12.2008

Objavljeno 18.12.2008 u kategoriji Poezija
Way We start on Monday And we arrive on Friday It is a very long way But now everything is OK. We travel by jeep And next day we are on the ship we've got a lot of photos from the way and we can see the photos today. Vujovic Ina VII 2 R KONTROLNI Toga dana svi smo se...

18.12.2008

Objavljeno 18.12.2008 u kategoriji Malo smijeha
*Pile* Puši pile na ulici.Vidi ga patka i kaže: -Reći ču te mami! -Možeš slobodno.Ja sam iz inkubatora! *Drug* Haso nije imao zdravstvenu knjižicu, pozajmio je od Muje i otišao kod ljekara. -Šta je tebi, Mujo? -Najbolji drug! *Doktoru vjeruje* Otišao čovjek kod psihijatra i kaže: -Doktore, imam strašan problem, u poslednje vrijeme me niko ne shvata ozbiljno! A doktor će: -Ma...

18.12.2008

Objavljeno 18.12.2008 u kategoriji Da li ste znali
    Kada su bili u školi      Silvester Stalone bio je veoma loš učenik. Kad je imao deset godina, njegov razred ga je proglasio „najpoželjnijim kandidatom za električnu stolicu”. Vjerovali ili ne, izbačen je iz čak četrnaest škola. Ali, pošto je bio atletski građen i talentovan za sport, uspio je da dobije...