Novosti

Najnoviji foto album: Dan planete Zemlje

Đački parlament

Objavljeno 03.12.2012 u kategoriji Đački parlament
Dana 27.septembra 2012.godine održana je sjednica Savjeta zajednice učenika kojoj su prisustvovali svi učenici škole.

Čas bezbijednosti u saobraćaju

Objavljeno 08.05.2012 u kategoriji Obavještenja
                                                        

Poezija

Objavljeno 16.04.2012 u kategoriji Literarni radovi
 MOJ PAS   Omiljena životinja moj pas Baljko to je, svaki dan se sa njim igram i najljepše ja uživam.   Kad ponekad naljuti se on zareži i zalaje ko ga dobro ne poznaje ne bi znao s Baljkom šta je.   Ja ga mazim i milujem omiljena igra to je, i veselo repom maše omiljeno kuče naše.   Umiljato kuče moje šarene je ono boje, u lov...

Web team 2012-2013.

Objavljeno 16.04.2012 u kategoriji Nastava
Članovi tima

Sat za planetu

Objavljeno 05.04.2012 u kategoriji Novosti
Povodom međunarodne kampanje " Sat za planetu" , Nataša Bakić ispred NVO " Priroda " je u saradnji s kontakt policajcima Veroljubom Gluščevićem i Dragoljubom Mrvaljevićem posjetila našu školu i organizovala predavanje o energetskim promjenama i energetskoj efikasnosti. Cilj kampanje je pružanje simbolične podrške racionalnoj potrošnji električne energije i doprinos smanjenju...

Raspored dežurstva

Objavljeno 22.12.2011 u kategoriji Nastava
    DAN DEŽURNI NASTAVNIK DEŽURNI UČENIK PONEDJELJAK 1. Đurđevac Mirko 2. Stevović Smiljana Sarić Zoran UTORAK 1. Kapor Snežana 2. Terić Nađa Spasojević Jovana SRIJEDA 1. Miljanić Koviljka 2. Miljanić Nikola Kilibarda Marija ČETVRTAK ...

Posjete

Objavljeno 20.12.2011 u kategoriji Novosti
Zaštita od požara

Naša škola

Objavljeno 18.10.2011 u kategoriji Zanimljivosti
NAŠA ŠKOLA i s t o r i j a t Prva škola u Banjanima, u Velimlju, počela je sa radom davno, još 1883. godine na Glavici-sadašnje Velimlje, u objektu izgrađenom uz blagoslov Knjaza Nikole, na temeljima nekadašnje Turske karaule (Kule Kinkovića). Tridesetak godina kasnije-1911.god. škola je preseljena u novu zgradu gdje...