Novosti

Najnoviji foto album: BAKINE IGLE

performans

Objavljeno 29.02.2012 u kategoriji BAKINE IGLE
bakine igle

PILOT PROJEKAT

Objavljeno 09.12.2011 u kategoriji MALA ŠKOLA NARODNE RADINOSTI
narodna radinost

maskenbal

Objavljeno 05.10.2011 u kategoriji maskenbal
U okviru Dječije nedjelje

Žabljak

Objavljeno 07.06.2011 u kategoriji izleti
Izlet na Žabljak

Vragolan

Objavljeno 17.05.2011 u kategoriji NAŠ LITERARNI KUTAK
vragolan

Nježna strofa

Objavljeno 17.05.2011 u kategoriji NAŠ LITERARNI KUTAK
nježna strofa

Pitanja

Objavljeno 10.05.2011 u kategoriji NAŠ LITERARNI KUTAK
                                                        EKOLOŠKA PITANJA                                                 Pitanja me muče oblika svakog                                               šta li se krije iza Sunca žarkog?                                                Da li vode ima na kraju svijeta,                                              da li je na drugom kraju čista planeta?                                                  Da li se tamo negdje nalaze                                                ostrva daleka,                                                a li se nove stvari pronalaze                                                da li put trži rijeka?                                                  Da li razmišlja...

proljece

Objavljeno 10.05.2011 u kategoriji NAŠ LITERARNI KUTAK
proljeće

prolecni kros

Objavljeno 10.05.2011 u kategoriji kros
prolecni kros

NENASILNO RIJESAVANJE KONFLIKATA U UCIONICI

Objavljeno 07.03.2011 u kategoriji seminari
NENASILNO RIJESAVANJE KONFLIKATA U UCIONICI