Novosti

Najnoviji foto album: Maskenbal za Novu 2013

Lopta najbolji drug

Objavljeno 18.03.2013 u kategoriji Aktuelnosti
Da naši učenici imaju smisla za sport , govori nam i to da je naša učenica Ajla Stanić, umjesto lutki i barbika odabrala da joj fudbalska lopta bude najbolji drug. Devetogodišnja Ajla obožava fudbal, toliko da je ne zanima drugi sport. Iako je najmlađi član ZFK Cveteksa, ona se ističe...

Prihvatimo druge kao sebi ravne

Objavljeno 27.02.2013 u kategoriji Aktuelnosti
  Opštini Berane je odobren projekat pod nazivom Prihvatimo druge kao sebi ravne, kroz program Obrazovanje za održivi razvoj na Zapadnom Balkanu, koji finansira Ministarstvo inostranih poslova Finske, a implementira Regionalni centar za životnu sredinu za Centralnu i Istočnu Evropu (REC). Na projektu je vodeći aplikant Opština Berane, a partneri su...